Rezervace (poptávka) ubytování

Příjezd: Kalend ...
Odjezd: Kalend ...
Počet pokojů:
Počet dospělých:
Počet dětí:

Ostatní rezervace

Pokud máte zájem o rezevaci restaurace, kavárny, salonku nebo konferenčního prostoru, pokračujte na rezervační formulář.

Rezervace on-line - Pokoje

Pobyt (Cena za pokoj)
Příjezd a, Odjezd d

pokoj1 Jednolůžkový pokoj
pokoj1 Dvoulůžkový pokoj
pokoj1 Apartmán

Rezervace on-line - Požadavky

!!! EUR 24
!!! EUR 15
!!! EUR 19
!!! EUR 17
!!! EUR 56

Rezervace on-line - Osobní informace

Jméno: * Přijmení: *
Ulice, čp: Město:
Telefon: * E-mail: *
Komentář:

Rezervace on-line - Obchodní podmínky

Zajištění rezervace

Všechny rezervace musejí být zajištěny platnou kreditní kartou (vč. typu, čísla karty a data expirace).

Požadovaná rezervace Vám bude písemně potvrzena. Bez zpětného potvrzení je rezervace neplatná.

Standardní podmínky zrušení

Bezplatné zrušení pobytu je možné 24H předem, v případě pozdějšího zrušení rezervace, je hotel oprávněn účtovat částku za 1. noc.

Příjmám podmínky zrušení

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním a shromažďováním osobních údajů.

Kariéra - volná pracovní místa

Snídaňová servírka/číšník

Hotel Budweis přijme servírku nebo číšníka na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru číšník/servírka nebo praxe minimálně 2 roky,
  • samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost,
  • příjemné vystupování, komunikativnost,
  • komunikativní znalost NJ, AJ výhodou.

Nabízíme:

  • mzda 21.000,- Kč - 23.000,- Kč / měsíc,
  • smlouva na hlavní pracovní poměr,
  • příspěvek na stravování,
  • roční odměny,
  • příjemný kolektiv.

Nabídky s životopisem zasílejte na fb@hotelbudweis.cz.

Recepční

Hotel Budweis hledá uchazeče na pozici recepční na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • registrace hostů,
  • práce s rezervačním systémem (kompletní zaškolení),
  • organizace chodu recepce + parkování,
  • prodej doplňkových služeb.

Požadujeme:

  • německý a anglický jazyk podmínkou,
  • komunikativnost, příjemné vystupování,
  • flexibilita, zodpovědnost,
  • upravený vzhled,
  • odolnost vůči stresu (práce v noci),
  • dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

  • mzda 26.700,- Kč / měsíc,
  • roční odměny.

V případě zájmu volejte na tel. 389 822 111, nebo piště na adriana.valuchova@hotelbudweis.cz.